مقدمه واردات کالا از کشورای جور واجور


دانلود پایان نامه

مقدمه واردات از هر کشور در جهان و توضیح هر کدوم

کار واردات به معنی وارد کردن کالاهایی از کشورای دیگه به خاطر پوشش نیاز بازارهای محلیه، این کار و کاسبی به شکل روزانه و زیاد در همه جا انجام می شه ، اندازه نیاز مردم به شکل های جور واجور اجناس بسیار بالاست و کشورها به تولید داخلی واسه بر طرف کردن نیازای مردم اکتفا نمی کنه کسائی که این اجناس رو وارد می کنن شرکتا و آدمایی هستن که با ترخیص از گمرک و قوانین دولتی این کارا رو پیگیری می کنن. واسه وارد کردن اجناس به شکل درست روشایی هست که در این مقاله مقدمه واردات رو واسه شما توضیح میدیم.

راه های کار و کاسبی واردات

۱- تعیین ضرورت

باید محصولی که می خواین رو مشخص کنین و تعداد محصول ، و قیمت مناسب محصول رو مشخص کنین و بعد شروع به خرید کردن کنین مطمئنا همه این موارد با مطالعه بازار مورد نظر و اندازه نیاز شما برآورده می شه.

۲- تجار و وارد کنندگان

بعد از تعیین کردن می تونین به تولیدیایی که در کشورای مورد نظرتون هستن برید اگه می خواین از این کشورها جنس وارد کشور کنین شروع به سر زدن به تولیدیا کنین یا از دوستای خود که در اون کشور هستن واسه این کار کمک بگیرین تا با قیمت مناسب و کیفیت خوب این اجناس رو بخرین.

۳- انتقال اجناس

بعد از خرید اجناس و امضا کردن برگهای تحویل اجناس اجناس خود رو با ماشین به فرودگاه برده تا همراه دیگه بارها به کشور بفرستین.

۴- حمل اجناس

اگه اجناس رو از راه دریایی وارد کشور کردین بعد از یه مدت واسه تحویل اجناس به جای مورد نظر مراجعه می کنین هم اینکه می تونن از راه هوایی اجناس رو واسه شما ارسال کنن که سرعت این کار بیشتره اما هزینه های بیشتری واسه شما داره.

۵- واردات

وقتی جنسا به کشور وارد می شه عملیات واردات با موفقیت انجام می شه و بعد به سراغ تحویل کالا میریم.

۶- گمرک

وقتی که محصول شما از راه دریایی در زمان مشخص شده دریافت می شه شما باید به گمرک برید و مشکلات جنسای خود رو محاسبه کنین تا بتونین جنسای خود رو دریافت کنین.

۷- ذخیره سازی

بعد از وارد کردن اجناس در انبارها ذخیره سازی می شن تا آسیبی به اجناس و جنسای مورد نظر در زمان تحویل نرسه.

۸- کانالای پخش

بعد از اون مسئول جنسای وارد شده شروع به پخش جنسای مورد توجه به تاجران و صاحبان کار و کاسبی می کنه اگه این کار رو با دقت انجام بدین می تونین سود خوبی از این راه به دست بیارین.

 ملاحظاتی واسه وارد کردن کالا از بیرون

– در اول باید مطالعاتی روی بازار مورد نظر داشته باشین تا فهمیده باشین نیاز بازار مورد نظر چیه! تا هنگام وارد کردن محصول فروش شما تضمین شده باشه.

– باید از نظر مالی آماده باشین و از مشکلات و قیمتای گمرک کشور خود آگاهی داشته باشین.

– هنگام وارد کردن جنسا اونا رو در انبارهای خوب ذخیره کنین تا آسیبی نبینند و فروش خوبی داشته باشین.

– یادتون باشه هنگام پخش اجناس خود به تجار و خریداران همه اونا به شکل نقد از شما خرید نمی کنن بلکه خرید اونا به شکل اقساط هستش.

– و در آخر باید درباره این موضوع بخونین و تجربه به دست بیارین تا در کار و کاسبی خود موفق باشین.

واردات کدوم یکی از اجناس باعث سود بیاری و کدوم باعث خسارت می شن؟

تجارت به معنی وارد کردن محصولی از یه کشور و فروختن اون در کشوری دیگه س که این کار با انتقال جنسا از داخل و بیرون انجام می شه. مورد دیگه رو هم واردات می گن که در هر جای و وقتی وجود دارن. بعضی از اجناس باعث سود و بعضی باعث خسارت می شن.
امروز نظر یه متخصص بازاریابی رو درباره واردات و صادرات بهترین کالاهایی که واسه شما سود رسون هستن و کالاهایی که واسه سما سودی ندارن صحبت می کنیم. با اتفاق فکر مهتر همراه باشین.

کالاهایی که با وارد کردن اونا سود خوبی به دست میارید:

۱- گوشیای هوشمند

هزینه های

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *