دانلود رایگان پایان نامه روانشناسی و علوم تربیتی :استفاده از اینترنت توسط دانشجویان

دانلود پایان نامه

روش آماری

در پرسشنامه ی مذکور همانطور که مشاهده مینمایید ۴ سوال ۴ جوابی که جوابهای مشابهی دارند وبه درصد شامل(۲۵)،(۵۰)،(۷۵)و(۱۰۰) وجود دارند. بدیهی است در پاسخ افراد مختلف از اینترنت ممکن است از(۱۰۰در۱۰۰) بیشتر شود. به همین دلیل برای تصحیح هر برگ پاسخنامه درصد مجموع ۴ سوال را برای هر سوال حساب نموده ایم که از فرمول زیر محاسبه شده است:

A=رسم نمودارهاومنحنی های مختلف نیزبه فهم کاملترمطالب به دست آمده کمک می کند.

فصل چهارم

یافته های تحقیق وتجزیه وتحلیل یافته ها

مقدمه

پس ازتصحیح کلیه پرسشنامه های پرشده وانجام

محاسبات اطلاعات زیراستخراج شد:

درموردمیزان استفاده ازاینترنت ۳۸نفربه میزان کم ازاین تکنولوژی استفاده میکنند.همچنین ۸۷نفرهم به مقدارمتوسط ازاینترنت استفاده میکنندودرنهایت۱۵نفرهم به میزان زیادوقابل توجهی ازاینترنت استفاده میکنند.

 

 

 

درباره انواع مختلف استفاده ازاینترنت ازکل جمعیت۱۴۰نفرنمونه مادراین تحقیق اطلاعات به تفکیک جنسیت عبارت است از:درموردنوع استفاده خانمها۱۷/۳۳درصدمربوط به پژوهش وتحقیق میشود.درمرحله بعد۱۹/۲۸درصدمربوط به مسائل

آموزشی وهمچنین ۲۰/۲۶درصدمربوط به ارتباط وسرگرمی ودرنهایت ۴۴/۱۲درصدبه مسائل غیرمجازمی باشند.

نکته:پاسخ دهندگان مادرباره واژه غیرمجازاینگونه توجیه شدندکه غیرمجازشامل هرسایت غیرمجازچه ازلحاظ موسیقی،سیاسی،اخلاقی و….است.

پاسخهای آقایان به انواع مختلف استفاده ازاینترنت به درصد به قرارزیراست:۹۸/۲۲درصد استفاده ازاینترنت آقایان مربوط به پژوهش وتحقیق،۴۷/۲۵درصد مربوط به مسائل آموزشی،۹۵/۲۷درصدمربوط به ارتباط وسرگرمی و۶۰/۲۳درصدمربوط به مسائل غیرمجاز.

این تکه ای از پایان نامه رایگان کارشناسی ارشد رشته روانشناسی و علوم تربیتی با عنوان بررسی میزان وقوع استفاده از اینترنت توسط دانشجویان ۸۴برگ می باشد برای دیدن بقیه قسمت ها می توانید از قسمت بالای سایت کلمه کلیدی مورد نظر را سرچ کنید

سایت ما حاوی تعداد زیادی پایان نامه رایگان در رشته روانشناسی و علوم تربیتی و مشاوره می باشد می توانید از قسمت دسته بندی که در بالای سایت قرار دارد بقیه پایان نامه ها را هم ببینید و از متن کامل آنها استفاده نمایید البته ممکن است بعضی از متون موقع انتقال از فایل ورد به هم بریزد یا عکس ها درج نشود برای دانلود پایان نامه ها با فرمت ورد به همراه تمام پیوست ها به لینک زیر مراجعه کنید:

در سایت مرجع دانلود پایان نامه می توانید صدها پایان نامه رافقط با داشتن یک پسورد  دانلود کنید و به متن کامل آنها دسترسی بدون محدودیت داشته باشید. برای جزییات بیشتر اینجا کلیک کنید 

سایت فوق (payanname.net) قوی ترین سایت در زمینه دانلود پایان نامه است 

کافیست عبارت

دانلود پایان نامه

را در گوگل سرچ کنید

خواهید دید که گوگل این سایت را به عنوان اولین گزینه معرفی می کند 

برای دانلود متن کامل پایان نامه های جدید کارشناسی ارشد روانشناسی و علوم تربیتی  می توانید لینک های زیر را هم ببینید :

قسمت اول لیست پایان نامه های دانلودی رشته روانشناسی و علوم تربیتی  ۱۷۶ پایان نامه

قسمت دوم لیست پایان نامه های دانلودی رشته روانشناسی و علوم تربیتی  ۱۶۳ پایان نامه

قسمت پنجم لیست پایان نامه های دانلودی رشته روانشناسی و علوم تربیتی  ۲۲۲ پایان نامه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *