چیجوری یه عنوان مناسب انتخاب کنیم ؟


دانلود پایان نامه

‫وقتی که واسه سایت خودتون، چندین صفحه داخلی طراحی می کنین، باید واسه هر صفحه یه عنوان مناسب انتخاب کنین. تگ عنوان، یکی از مهمترین تگا در است که نشون دهنده مشخصات صفحه شماس. انتخاب یه عنوان مناسب واسه صفحه، تاثیر بسیار مهمی بر اندازه بازدید از سایت شما داره.

چون بعضی وقتاا دیده شده که یه صفحه از سایتی بر خلاف این که مطالب بسیار جذاب و خواندنی دار، در رتبه کمتری از صفحه سایتی دیگه قرار داره که جذابیت مطالب اون پایین تره ولی وبمستر وقتی که دقت می کنه میفهمه که عیب کار اون، در انتخاب عنوان مناسب واسه صفحه بوده در نتیجه بازدید اون کمتر از سایت رقیبه. گوگل به این موضوع اهمیت زیادی میده واسه همینه که شما بعضی وقتا توجه کردین که صفحه شما با عنوان دیگری در گوگل سرچ می شه چون عنوان انتخابی شما مناسب نبوده و گوگل اقدام به تغییر اون کرده.

وقتی که بهینه سازی سایت‫ رو شروع کردیم و کلمات کلیدی‬ رو واسه اجرا در سایت به کار گیری کردیم‬‬‬‬‬، ‫اولین جایی که من پیشنهاد میکنم‬ بررسی کنین عنوان صفحه است‬. عنوان صفحه یکی از المانهای روشن صفحه س‬‬‬ و بیشتر اوقات ندیده گرفته میشه.‬ بهترین جای واسه پیدا کردن عنوان صفحه در بالای‬ نوار مرورگر یا زبانهه که‬‬ ‫این بستگی به مروگر شما داره. عنوان صفحه به طور کامل در کنترل شما قرار داره،‬ شما می تونین واژه های اونو‬‬‬ طبق برنامه نویسی سایتتون انتخاب کنین.‬ بعضی وقتاا این کار آسونه‬ ولی در دفعات دیگه میتونه مشکل باشه‬‬‬. ‫تکرار میکنم این بستگی به نوع‬ برنامه مدیریتی سایت شما داره.‬

به چه دلیل عنوان صفحه مهمه؟

مکانی که باید در کدها واسه‬ تعیین عنوان صفحه بررسی کنین بخش بالای کده‬. این معمولا در بالای صفحه قرار داره‬ و شما می تونین عنوان صفحه رو‬ در جعبه عنوان پیدا کنین‬‬‬. ‫اسلش در آخر اون باکس رو بسته س و‬ هر چیزی این وسط قرار‬ گیرد به عنوان، عنوان صفحه در مرورگر نمایش پیدا میکنه‬‬‬ ‫به این صورت شما می تونین کلیدواژهای‬ خود رو با اضافه کردن‬ به عنوان صفحه مدیریت کنین تا‬ خوب محتوای شما رو توضیح بده.‬ این روی همه صفحات قرار داره‬ و اهمیت عنوان صفحه غیر قابل توصیفه‬. این یکی از اصلی ترین المانهای‬‬‬ ‫بهینه سازی سایت در‬ صفحه س که در کنترل کامل شما قرار داره‬ به خاطر همین تموم صفحات سایت‬ شما باید عنوان منحصر به فردی داشته باشن‬ پس محتوای صفحه شما باید در اون عنوان خلاصه شه‬ که معنی محتویات صفحه رو انتقال و توضیح بده. هر چقدر هم که از اهمیت‫ اون بگم کم گفتم. شما می تونین کار رو در سایت با‬ چند صفحه جور واجور شروع کنین و‬‬‬‬‬ ‫عنوان صفحه رو با محتویات موجود در صفحه مقایسه کنین‬ منحصر به فرده؟‬ کوتاه و خوبه؟‬ و از کلیدواژهای اصلی‬ که محتوا رو توضیح می دن‬ واسه رقابت در رنکینگ سایت‬ در اون به کار گیری شده؟‬‬‬

نگفته نمونه که عنوان صفحه واسه وبمسترها و کسائی که خدمات سئو و بهینه سازی سایت انجام می دن هم از اهمیت زیادی برخورداره.

بعضی وقتا همه چیز برابر با میل کاربر یا بازدید کننده پیش نمی ره. مطالب با تموم تلاشی که به کار گرفتین خیلی جذاب و قانع کننده نیس. این وضعیت نه فقط واسه سایتای تازه کار که شرایط بحرانی تری رو تجربه می کنن بلکه واسه تموم کهنه کاران مورد اعتماد گوگل هم ممکنه اتفاق بیفته.

یه صفحه از سایت شما به وسیله بازدیدکننده باز می شه و گوگل به سرعت متوجه این قضیه می شه، اما چیزی نمی گذره که همزمان با همین صفحه جستجو دیگری انجام می شه و سایت شما بدون معطلی بسته می شه. این پروسه همون سرنوشت تلخ و فاجعه بزرگیه که بیشتر سایتا ازش می ترسن. همون چیزی که در نمایش آمار مربوط به هر سایت از آن به عنوان اندازه فرار یاد می شه.
اما اندازه فرار چیه؟ اندازه فرار چیجوری محاسبه می شه؟ به عنوان یه مدیر سایت چیجوری میشه فهمید اندازه فرار چه طور اتفاق افتاده و چه دلیلی بیش تر در افزایش اون موثر بوده؟ جواب تموم این سوالات رو در مطلب امروز و پس از آشنایی با اندازه فرار سایت پیدا می کنین.

معرفی اندازه فرار سایت در رنکینگ

معنی اندازه فرار سایت
بیشتر سایتا اندازه فراری برابر ۲۵ تا ۷۰ درصد رو تجربه می کنن و برابر با آمار به دست اومده این رقم خیلی کم از این بازه عبور می کنه.
گوگل سایتا رو طبق اندازه فرار در ۴ گروه طبقه بندی می کنه:
۱ – اندازه فرار سایت ۲۵ درصد و کم تر: این آمار واسه گوگل تعجب آوره و نشون میده شک نداشته باشین بعضی از پارامترا در سایت خوب عمل نمی کنن یا ندیده گرفته شدن.
۲ – اندازه فرار سایت ۲۴ تا ۶۰ درصد: این آمار واسه گوگل نه فقط قابل قبول بلکه قابل تحسینه.
۳ – اندازه فرار سایت ۴۱ تا ۵۵ درصد: آمار بالاتر از حد نرماله؛ با این حال بسته به وضعیت سایت و رتبه رقبا ممکنه واسه بعضی از سایتا منطقی دیده شه.
۴ – اندازه فرار سایت ۷۰ درصد و بالاتر: این سایت شدیدا از رقبا خود عقب مونده!
مشاهده آمار اندازه فرار هر سایت
واسه این که با جزئیات اندازه فرار سایت خود آشنا شید از حساب Google Analytics خود به کار گیری کنین. این سرویس به شکل همیشگی اطلاعات خود رو به روزرسانی می کنه و به شکل لحظه ای تماشاگر تغییرات جالبی هستین.

سایت Moz

سایت Moz‬ وسایل زیادی واسه‬ مدیریت دامین، وسایل کلیدواژه ای‬ کلیدواژها و هم اینکه رقابت دامین رو در اختیار داره‬. شما می تونین نمایشی از کسائی که‬ علیه اش در رقابت هستین داشته باشین‬ ولی هم اینکه باید کلیدواژهای خود رو بررسی کرده و‬ ببینین در مقایسه با بقیه چیجوری‬ سایتتون بهینه سازی شده‬ و جوابای سریعی بر صفحات داشته باشین.‬

امتیازات کار با سایت Moz

اضافه کردن کلیدواژها آسونه‬ باید به باکس اصلی رفته و‫ کلیدواژه خود رو وارد کنین و بعد بر‬‬ Check Difficulty کلیک کنین.‬ عبارت کلیدی به لیست اضافه میشه و‬ در پایین صفحه می تونین لیست انتظار رو ببینین‬ و اطلاعات مورد نیازتون رو بدست بیارین.‬ حال همونطور که مشاهده می کنین‬ اینجا امتیاز سختی کلیدواژه رو داریم.‬ مقداری جستجو اینجا روی داده‬ و اینجا شما می تونین گزارش‬ تفسیری از آن ببینین.‬ ما می خوایم گزارشهای‬‬ تور شیراز رو بررسی کنیم. ‬این گزارش به شما بررسی‬ از کلیدواژها در حجم جستجوی محلی می ده.‬ امتیاز سختی صفحه ولی اصل امتیاز سختی رو هم نشون می ده‬ بعد میتونیم رنکینگ اصلی صفحه‬ واسه تور شیراز‬ رو بررسی کنیم و تصویری از‬ اعتبار دامنه و صفحه داشته باشیم‬‬‬‬. ما میتونیم ببینیم که کجای صفحه اعتباری نداره‬ چون صفحات زیادی به نویسنده یا‬ کتاب لینک نشده ان.

امتیاز دهنده صفحه Moz‬ شما رو قادر می سازه تا‬‬‬ نشانی مشخصی از سایت رو‫ وارد کنین، در امتیاز دهنده‬ قرار داده و بعد رنک کلیدواژه رو دریافت کنین‬ و بعد صفحه رو واسه کلیدواژه می آزماید‬ و ما میتونیم ببینیم که باید‬ کاری واسه اون انجام بدیم‬. هر چی کلیدواژهای بیشتر رو‬ بررسی میکنین ، تعداد دفعات‬ به کار گیری شدن اون در عنوان صفحه، توضیح متا‬ سرتیتر و تعداد دفعاتی که در کپی بدنه‬ و تعداد دفعاتی که پر رنگ شده یا‬ به عنوان یه تگ Alt‬ در عکس به کار رفته مشخص میشه.‬ موقع بررسی المانهای صفحه اونا رو توضیح می دیم.‬

در پایین بهینه سازی صفحه واسه کلیدواژه‬‬ تور شیراز رو میبینین‬ این به شما مهم بودن این چیزها‬ و چگونگی اجرا اونا در صفحه رو میگه‬ پس وسیله Moz‬ اطلاعات زیادی‬ به شما ارائه میکنه که باید اونا رو درک کنین‬. هر کاری که شما واسه صفحه انجام میدین‬ خیلی سریع رنکی واسه اون کلید واژه دریافت میکنین‬ که عمل رقابتی شما و فرصت موجود رو نشون می ده‬‬‬‬.

نشانی سایت : 

شروع بهینه سازی سایت پایان نامه فوری به وسیله تیم تخصصی فست سئو. با در نظر گرفتن سابقه فوق العاده ما در مورد پایان نامه در سال گذشته، تصمیم گرفتیم سایتی دیگه رو در این مورد سئو کرده و با کلمات کلیدی بسیاری در صفحه اول گوگل بذاریم. اما این بار تصمیم گرفتیم بحث UI سایت رو طبق آخرین متدهای روز جهان طراحی کنیم تا تجربه فوق العاده ای رو در اختیار کاربران این سایت بذاریم. با امید به اینکه دوباره فست سئو بتونه یه پروژه بزرگ دیگه رو تنها طبق سئو سایت با انتها برسونه.

با در نظر گرفتن این که لیزرهای خونگی این روزا تونسته ان توجه بیشتری رو در بین مردم به دست بیارن، پس آمار نشون داده همه آدمایی که به به کار گیری این روش واسه حذف موهای زائد بدن خود تمایل دارن، به دنبال سایتایی هستن که در اون جا نه فقط شکلای جور واجور برندهای جور واجور لیزر خونگی با تموم جزئیات و کارایی معرفی شده باشه، بلکه بتونن به مطالب به درد بخور در مورد این روش دسترسی داشته و اطلاعات خود رو در این مورد تکمیل کنن. هم اینکه مسئله آموزش چگونگی به کار گیری دستگاه، موضوع پر اهمیتیه که وجود همه این موارد در کنار هم تو یه سایت، از نظر کاربر، ایده آل ترین شرایطه. پس همه امور نامبرده رو واسه این ساید در دست گرفته و با کمک افراد متخصص، هموراه مشغول به روزسانی اطلاعات، مطالب و حتی معرفی دستگاه های جدیده که تازگیا به بازار عرضه شدن.

شروع سئو سایت microwavefix به وسیله تیم تخصصی فست سئو در مورد نمایندگی تعمیر ماکروویو در سراسر ایران. تصمیم گرفتیم تا سایت تخصصی تعمیر ماکروویو رو با تموم کلمات مربوط به این موضوع در تایم طولانی به همراه ساپورت واسه کلمات کلیدی جور واجور بهینه کنیم. در اول کار ساختار سایت رو به شکلی طراحی کردیم تا سایت آماده با تموم کلمات مربوط به ماکروویو باشه و از کلمات مربوط به جاها و برندها شروع کردیم و امید داریم تا کلمات بسیاری رو در این مورد در رتبه های بالای یافته های گوگل بذاریم.