پروژه بررسی سیستم دارایی ثابت شرکت مخابرات مرکزی خراسان رضوی

دانلود پایان نامه

بررسی سیستم دارایی ثابت شرکت مخابرات مرکزی خراسان رضوی

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

 با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

_ معرفی و شناخت شرکت مخابرات مرکزی استان خراسان رضوی :

اولین مركز تلفن استان خراسان رضوی در شهر مقدس مشهد با نصب 70 شماره تلفن مغناطیسی در سال 1298 مورد بهره برداری قرار گرفت و طی سالهای 1298 لغایت 1357 تعداد مركز خودكار تلفن شهری 9 مركز افزایش یافت. طی برنامه پنج سالهاول با راه اندازی 29 مركز ,مجموع,مراكز,تلفن,استان,به95مركزرسید.
مطابق با برنامه توسعه پنج ساله  دوم تاسیس 139 مركز تلفن جدید پیش بینی شد كه طی برنامه پنج سال دوم تعداد مركز تلفن شهری به 252 مركز افزایش یافت. شایان ذكر است كلیه عملیات نصب و راه اندازی مراكز اعم از كم ظرفیت و پر ظرفیت توسط پرسنل استان صورت گرفته است.

عملكرد نصب تلفن ثابت در شركت مخابرات خراسان رضوی تا پایان آذر ماه سال 1387 به بیش از دو میلیون و 106 هزار شماره رسیده است كه از این میزان تعداد 119 هزار شماره در سال گذشته نصب گردیده است . هم اكنون یك هزار مركز تلفن شهری در سراسر استان خراسان رضوی تلفن های منصوبه فوق را پشتیبانی می كند.

بخشی از اساسنامه این شرکت به شرح زیر است :

فصل اول كلیات :

ماده 1 – شركت سهامی مخابرات استان كه در این اساسنامه به اختصار «شركت» نامیده می شود بر اساس قانون اصلاح ماده 7 قانون تاسیس شركت مخابرات استان مصوب 6/2/1373 تاسیس می گردد تا برابر مقررات این اساسنامه و مقررات مربوط به شركتهای دولتی اداره گردد.

ماده 2- مركز اصلی شركت مركز اداره كل مخابرات موجود استانها است و شركت می تواند برای اجرای فعالیتهای مقرر‏، در سایر نقاط استان نسبت به تشكیل واحدهای تابع اقدام نماید.

ماده 3- شركت دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی است و وابسته به شركت مخابرات ایران است.

ماده 4- مدت شركت از تاریخ تاسیس نامحدود است.

ماده 5- موضوع و هدف شركت ‏، عبارت است از تاسیس و توسعه شبكه و تاسیسات مخابراتی در حوزه عملیاتی شركت و نگهداری و بهره برداری از آن در قالب تحقق اهداف و برنامه های وزارت پست و تلگراف و تلفن و شركت مخابرات ایران و انجام وظایف و اختیارات مقرر در قانون تاسیس شركت مخابرات ایران در حوزه استان و اجرای تكالیف شركت مخابرات در مواردی كه تفویض اختیار می شود.

تبصره 1- آن قسمت از فعالیت شركت مخابرات ایران در بخش ارتباطات بین شهری و بین المللی اعم از تاسیس ، توسعه z نگهداری و بهره برداری مراكز تلفن بین شهری (اس. تی. دی) ایستگاههای ماهواره ای مایكروویو و غیره و نیز متعلقات آن همچنان تحت مسئولیت و كنترل شركت مخابرات است.

تبصره 2- تصمیمات مجمع عمومی شركت مخابرات ایران (شركت مادر) ناقض مصوبات مجمع عمومی شركتهای استانی نخواهد بود.

فصل دومسرمایه شركت :

ماده 6- سرمایه اولیه شركت یك میلیارد ریال است كه به یكصد سهم ده میلیون ریالی با نام تقسیم شده كه از محل اموال و دارایی های واگذاری توسط شركت مخابرات ایران تامین و تماما متعلق به شركت اخیر الذكر است.

تبصره 1- از تاریخ ابلاغ اساسنامه شركت‏، تمامی تاسیسات و لوازم و نیز ابواب جمعی و حقوق و مطالبات و دیون و تعهدات و اموال منقول متعلق به شركت مخابرات ایران در حوزه استان به شركت منتقل می شود و ادارات ثبت اسناد و املاك باید به درخواست شركت مخابرات ایران اسناد مالكیت اراضی و املاك مورد انتقال و دفاتر مربوط را به نام شركت اصلاح نماید.

تبصره 2- شركت موظف است كلیه اموال، تاسیسات و لوازم مربوط به شركت مخابرات ایران را كه به موجب این اساسنامه به شركت منتقل می شود و همچنین طرحهای ناتمام تاسیسات و مراكز مخابراتی را با تمامی ساختمان ، متعلقات و ملحقات آن كه توسط اداره كل مخابرات استاندر دست اجراست و پس از پایان كار به شركت تحویل داده خواهد شد به شرح زیر به انضمام كلیه مطالبات پس از تصویب مجمع عمومی شركت جزو دارایی خود منظور نماید :

الف-اموال منقول و غیر منقول ، تاسیسات و لوازم مربوط به شركت مخابرات ایران در آن قسمت كه در حوزه عمل شركت قرار می گیرد و مطابق آخرین عملكرد طرحهای مربوط و اطلاعات و مدارك موجود در امور مالی شركت یاد شده یا بر اساس قیمت خرید یا قیمت تمام شده طرحهای مذكور .

برای دانلود متن كامل پایان نامه اینجا كلیك كنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *