نقل قولایی که واسه انجام هر کاری انگیزه میدن


دانلود پایان نامه

نقل قولایی که واسه انجام هر کاری انگیزه میدن

 

شاید شمایی که واسه مطالعه این مقاله اقدام کردین هم کارآفرین باشین. شاید کارمند یه شرکت هستین که ایده هایی رو تو ذهن خود دارین اما از اقدام کردن به اون ترس دارین. شاید هم دانشجویی هستین که در فکر راه اندازی یه کار و کاسبی هستین در هر حال، قبول کنین که انگیزه، چیزیه که هر روز باید در خود تقویت کنین. انگیزه خیلی با اهمیته تا بتونین کاری رو با موفقیت کلکشو بکنین.

حتماً واسه شمام پیش اومده که روزی رو با انگیزه و انرژی زیاد از خواب بیدار شید و کارای زیادی رو با موفقیت انجام بدین. حتی شاید عزمشو جزم کرده باشین عادتای خوبی رو در خود پرورش بدید اما شایدً تا چند روز اول خوب جلو رفته و کم کم از انجام دادن اون دلسرد شدین. دوست دارم بگم این رفتارها طبیعیه اما فرق ما با افراد موفق در همین موارد به ظاهر بی اهمیته. شما به انگیزهایی نیاز دارین که همیشه، هر لحظه و هر روز با خود تکرار کنین. این انگیزها باید در تک تک سلولامون مرور شن. طبق برنامه هایی که در اتفاق فکر مهتر داریم و هر از چند بعضی وقتا نقل قولا و مطالب انگیزشی قرار می دیم امروز هم از شما عزیزان می خوایم که این جملات و نقل قولای قوی و باارزش رو با خود تکرار کنین. باهم اونا رو باور کنیم تا داخل مون تقویت شن. امیدوارم لذت ببرین و واسه خود نوت ورداری کنین.

اگه تمایلی به خطر کردن در وضعیت رایج خود ندارین، باید فقط واسه چیزای عادی و عادی آمادگی داشته باشین. – Jim Rohn

از خودتون نپرسید که دنیا به چی احتیاج داره! سئوال کنین چی شما رو زنده نگاه می داره، بعد به انجامِ اون دست به کار شین. دنیا، به کسائی واسه زنده بودن نیاز داره. – Howard Thurman

فرصتا، اتفاقی رخ نمی دن. اونا رو باید بوجود بیارین. – Chris Grosser

هیچی غیرممکن نیس. کلمه Impossoblie (غیرممکن) خودش میگه I’m Possible !!! (نگاه تون رو تغییر بدید) – Audrey Hepburn

با ضبط کردن رؤیاها و نوشتن اهداف تون، به طرف “تبدیل شدن به کسی که می خواین بشید” حرکت می کنین. آینده خود رو در دستان معتمد بذارین – دستان خودتون!- Mark Victor Hansen

موفقیت، رفتن از یه شکست به طرف شکست بعدیه بدون از دست دادن انگیزه! – Winston Churchill

(دوست دارم نظر شما رو به خاص در مورد این نقل قول از وینستون چرچیل بدونم لطفا در انتهای صفحه نظرتون رو با ما در میان بذارین.)

می خواین خودتون رو بشناسین؟ سئوال نکنین – فقط عمل کنین! عمل کردن، شما رو تعریف می کنه. – Thomas Jefferson

این نقل قول، به نظرم نسبت به خیلی از نقل قولایی که تا الان خوندیم از بعضی حولوحوش متفاوت تر بود و در مورد خود واقعی مون صحبت کرده بود. از امروز به بعد که از این نقل قول خبردار شدم خودمو مسئول اون می دونم و تلاش می کنم خودمو با اعمالم بسنجم! نه فقطً افکار و عقایدم.

Maya Angelou میگه: “من یاد گرفتم که مردم، چیزی که گفتین رو فراموش میکنن. حتی کاری که واسه اونا کردین رو هم فراموش میکنن. اونا فقط و فقط، احساسی رو که در اونا ایجاد کردین از یاد نمی برن…”

وقتی به این جمله فکر می کنم می بینم خیلی هم بی منطق نیس! اگه دوست داشتین نظر خود رو در جهت تایید این نقل قول واسه ما بگید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *