بهترین راه واسه اجاره کردن یا اجاره دادن آپارتمون


دانلود پایان نامه

صاحبان ملک و آپارتمون بهتر می دونن  واسه اجاره دادن به سراغ روشای سنتی و قدیمی برن و اولین کاری که به فکرشون می رسه اینه که همه بنگاه یا مشاور املاک نزدیک خونشون

رو یکی یکی با این وضعیت  آلودگی هوا و ترافیک سنگین راه ببینن و واسه هر مشاور املاک وقت و انرژی زیادی بذارن و از مشخصات آپارتمون و شرایط اجاره بگن و تا مشاوران توضیحاتشان رو یادداشت و ثبت کنن.

بعد باید منتظر بمونن که مستاجرانی هم که در همین شرایط سخت و گرم دنبال خونه هستن سراغ ملک اونا رو بگیرن و وقت بذارن و هماهنگ شن و واسه بازدید خونه بیان.

شاید خوششون اومد شاید هم نه. شاید هم اصلا آپارتمون با اون توضیحاتی که شنیده ان و تصور کردن خیلی فرق داشته باشه و این روند و جریان خسته کننده و فرسایشی روزا و حتی ماه ها ادامه پیدا می کنه تا شاید بلاخره با هزینه کردن از وقت و انرژی با ارزش مستاجر و مالک متناسب به همدیگه برسن و توافق هم ایجاد شه.

دنیای مدرن چه راه حلی واسه اجاره آپارتمون سراغ داره؟

اگه شما ملک تون رو واسه اجاره دادن به املاک بسپارین تنها عده محدودی از وجود ملک شما با خبر می شن و این که این افراد مناسب ملک شمان یا بر عکس هم بر این محدودیت دامن می زنه.

اما از طرف دیگه اگه جایی وجود داشته باشه که شما با به کار گیری اون بتونین آپارتمون تون رو به افراد بیشتری نشون به این و به اونا بگید که اینجور آپارتمانی با این شرایط دارین و بتونین عکسایی از آپارتمون رو قبل از بازدید نشون شون به این تا اگه خونه با معیارها و خواسته هاشون خیلی فاصله داشت، نه وقت اونا واسه بازدید گرفته شه نه شما و کلی فایده دیگه…

بازم به کار گیری روشای قدیمی منطقی تره؟

مطمئنا نه.

سایت تبرکمون مدرن ترین راهیه که می تونین با اون آپارتمون تون رو اجاره به این و اجاره کنین. چون ثبت آگهی و دیدن آگهیا در اون مجانیه. چون تعداد بیشتری از افراد آپارتمون شما رو می بینن و می تونن بدون اومدن به آپارتمون واسه بازدید و فقط با دیدن عکسایی که از آن  گذاشتین تصمیم بگیرن که این ملک مناسب اوناس یا نه.

از طرف دیگه مستاجران و کسائی که دنبال اجاره خونه هستن هم می تونن بدون اینکه خودشون و خونواده شون رو زحمت بدن از بین هزاران آپارتمانی که در سایت شیپور آگهی شده مورد مناسب رو بدون پایین پا گذاشتن تموم منطقه در این  کمبود وقت و ترافیک و مشکلات دیگه پیدا کنن. اونم در حالی که تموم این خدمات مجانیه و نه مالک و نه مستاجر هیچ هزینه ای واسه به کار گیری این خدمات نمی دن

واسه ورود به سایت تیرکمون می تونین روی لینک پایین کلیک کنین :

tirkamoon.com