بایدها و نبایدهای وب سایت های کسب وکارهای کوچک


دانلود پایان نامه

مطابق با آخرین گزارش سایت Clutch، کمتر از نیمی از کسب وکارهای کوچک ( 46% از آن ها ) وب سایت ندارند.

این گزارش بر پایه ی داده هایی است که از بررسی بر روی 350 مدیر و صاحبان بنگاه های اقتصادی کوچک که دارای 1 تا 10 کارمند بوده اند و درآمد سالیانه کمتر از 1 میلیون دلار داشته اند به دست آمده است.

بایدها و نبایدهای وب سایت های کسب وکارهای کوچک

32% از شرکت هایی که وب سایت نداشته اند، علت نداشتن وب سایت را ربط نداشتن آن به کسب وکار و یا صنعت شان دانسته اند.

30% از آن ها علت را هزینه وب سایت بیان کرده اند و 12% دیگر این گونه بیان کرده اند که به جای وب سایت، پروفایل در رسانه های اجتماعی دارند.

وب سایت/بایدها و نبایدهای وب سایت های کسب وکارهای کوچک

توضیح شکل 2 : به چه علت شرکت ها وب سایت ندارند؟ بزرگترین دلیل را بی ربط بودن به صنعت یا کسب وکارشان میدانند. دلایل دیگر استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان جانشین وب سایت، هزینه های وب سایت، فقدان دانش تکنیکی و نیاز به حمایت مداوم و … است.

3/2 کسب وکارهایی که وب سایت داشته اند ( 68% آن ها ) بیان کرده اند که وب سایت شان موبایل پسند ( mobile friendly ) است. 13% این شرکت ها تصمیم گرفتند که وب سایت شان را امسال موبایل پسند ( mobile friendly ) کنند.

 

Mobile friendly/ بایدها و نبایدهای وب سایت های کسب وکارهای کوچک

توضیح عکس 3 : 44 % از وب سایت ها موبایل پسند ( Mobile friendly ) هستند و باقی استراتژی های متفاوتی برای موبایل پسند شدن دارند.

40 % از صاحبان کسب وکارهای کوچک که وب سایت های برتر دارند برنامه ریزی کرده اند که امسال در سئوبهینه سازی موتور جستجو سرمایه گذاری کنند و وب سایت شان را تغییراتی دهند و بهتر کنند و 30 % از آن ها در تعاملات اجتماعی و 39% از آنها در بازاریابی محتوا سرمایه گذاری کنند.

توضیح عکس شماره 4 : بیشترین قسمت هایی که در وب سایت شرکت ها می بایست تغییر کند، سئو، تعاملات اجتماعی با کاربر، محتوا و طراحی و … است.

کسب وکارهای کوچک می بایست جهت موفقیت، وب سایت های خود را مورد بررسی قرار دهند و برای بهبود آن تغییراتی در زمینه سئو، محتوا، تعاملات اجتماعی موبایل پسند بودن انجام دهند.

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *