اینفوگرافیک : چگونه عنوان بهتری برای پست وبلاگ خود بنویسیم؟


دانلود پایان نامه

هرقدر هم که بخواهید در برابر حقیقت مقاومت کنید ولی باید قبول کنید که برخی مواقع عنوان پست وبلاگ شما از خود مقاله مهم تر است.

به هزاران عنوانی که روزانه هنگام سرچ آنلاین یا چک کردن شبکه های اجتماعی می خوانید، فکر کنید. چه چیز موجب می شود که بر روی یک مقاله کلیک کنید و آن را بخوانید؟ معمولا این محرک عنوان آن مقاله است و به همین دلیل است که باید وقت بیشتری را صرف یافتن عنوان مناسب نمایید.

شاید ساده ترین راه این باشد که همه اینها را کنار بگذارید و به یک عنوان خوب اکتفا کنید، ولی اینگونه نمی توانید باعث توسعه و رشد وبلاگ خود شوید. قبل از انتشار پست جدید باید به دنبال یک تیتر جذاب باشید که توجه مخاطبان را جذب کند، در غیر اینصورت ممکن است پست شما حتی خوانده هم نشود.

حتی در مورد نوشتن یک عنوان مناسب، علم مربوط به این کار وجود دارد. برخی راهکارها یا فرمولها کارآمدتر از بقیه هستند، به عنوان مثال تحقیقات نشان می دهند که عناوین آموزنده مانند فهرست ها ( که معمولا با عدد آغاز می شوند )، عناوینی که با چگونه شروع می شوند و راهکارها، خوانندگان بیشتری را جذب می کنند و بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند.

آیا برای نوشتن سریع یک تیتر جذاب به کمک احتیاج دارید؟ برای ایجاد عنوان مورد نظر خود می توانید از ایده ها و کاربردهای موجود در اینفوگرافیک زیر استفاده کنید. ابتدا یکی از 6 تمپلیت برای عنوان را انتخاب کنید و سپس آن را با صفت ها، افعال، اصطلاحات و فراخوان برای اقدام های زیر آن ادغام کنید تا عناوین جذاب و منحصر به فردی برای محتوایتان ایجاد کنید که خوانندگان بر روی آن کلیک کنند.

پست وبلاگ

 

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *