اینفوگرافیک : چگونه از پینترست برای کسب درآمد استفاده کنیم؟


دانلود پایان نامه

امروزه شاهد شکل گیری وب سایت ها و شبکه های اجتماعی همچون توییتر و اینستاگرام هستیم که ارتباط میان خریداران و فروشندگان را تسهیل کرده  و به گسترش کسب و کارهای B2B  و C2C کمک زیادی نموده اند؛ به گونه ای که بسیاری از شرکت ها استراتژی بازاریابی آنلاین خود را بر مبنای بهره گیری از وبسایت های اینترنتی  طراحی کرده اند.

پینترست یکی از این وب سایت ها می باشد که فرصت بسیار بزرگی را برای درآمدزایی فراهم می کند. پینترست به کاربران اجازه می‌دهد تصاویرمورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند(به اصطلاح پین  یا سنجاق کنند) و سایر اعضا نیز این تصاویر را لایک کرده و یا در صورت تمایل ریپین می کنند. بر اساس پژوهش های صورت گرفته حدود 30 درصد از امریکایی ها از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. بنابراین درآمدزایی از طریق پینترست فرصتی است که نمی توان به راحتی آن را از دست داد.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی برای شرکت های B2B: برند سازی یا جذب مشتریان بالقوه ؟

برای اینکه از پینترست برای کسب و کار خود بهتر استفاده کنید،اینفوگرافیک زیر را دنبال کنید؛ چراکه اطلاعات خوبی را درمورد محبوب ترین دسته بندی ها و نحوه تعامل با آنها در اختیار شما قرار می دهد. همچنین با بک گراندی که از پینترست به شما می دهد در فهم و به کارگیری استراتژی بازاریابی پینترست در کسب و کارتان به شما کمک می کند.

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *