اینفوگرافیک : چه چیزهایی نیاز است تا مالک یک کسب و کار کوچک شوید؟

دانلود پایان نامه

مالک یک کسب و کار کوچک بودن آسان نیست، اما اکثریت قریب به اتفاق کارآفرینان آن را با هیچ موقعیت سخت دیگری جایگزین نمی‌کنند!

در حالی که مالکان کسب و کار کوچک  “انجام وظایف و نقش‌های مختلف در یک زمان” و “پیدا کردن مشتریان جدید” را به عنوان بزرگترین نگرانی‌های خود ذکر کرده‌اند، با توجه به اینفوگرافیک ارائه شده در زیر، 84 درصد از کارآفرینان اعلام کردند که اگر به آنها فرصت داده شود، تمام مراحل راه اندازی کسب و کار را دوباره از ابتدا شروع خواهند کرد. کارآفرینان “توانایی در دنبال کردن علایق خود” و آزادی‌ ای که سبک زندگی کارآفرینانه به آنها می‌دهد را بزرگترین مشوق خود ذکر کرده‌اند.

و این نکته خوبی است، زیرا کسب و کارهای کوچک برای کمک به اقتصاد جهانی در مقیاس بزرگ به فعالیت خود ادامه می‌دهند. تقریبا نیمی از تمام مشاغل در ایالات متحده توسط شرکت‌هایی با کمتر از 500 کارمند اداره می‌شوند، همچنین 54 درصد از کل فروش ایالات متحده از طریق فعالیت کسب و کارهای کوچک اتفاق میافتد. علاوه بر این، کسب و کارهای کوچک در مقایسه با شرکت های بزرگ 250 درصد، انگیزه بیشتری برای سازمان‌های غیرانتفاعی و انجمن‌ها ایجاد می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر، نگاهی به اینفوگراف زیر بیاندازید :

مالک کسب و کار کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *