اینفوگرافیک : ساختار یک لینک دهی مناسب جستجو (URL) برای وب سایت


دانلود پایان نامه

ما قبل از اینکه هر گونه پستی را در این وبلاگ منتشر کنیم زمانی را صرف بهینه سازی لینکدهی (URL)  آن برای خوانندگان و موتورهای جستجو می کنیم. لینک دهی مناسب جستجو یکی از اعمال سئو (SEO) در برابر الگوریتم های گوگل است که در طول سالها دائما تغییر کرده است و یکی از ضروری ترین مواردی است که هنگام دریافت مشاوره بازاریابی اینترنتی برای طراحی وب سایت باید به دنبال آن باشید.

اگرچه لینک دهی مناسب شرط لازم و کافی برای سئو نیست ولی استفاده از URL مناسب سرچ در وب سایت مزیتی را در جستجو نسبت به رقبا نصیب شما می کند. این به معنای آن است که ارزش زمانی که صرف بهینه سازی آن می کنید را دارد.

حال ساختار یک لینک دهی مناسب جستجو چگونه است؟

مواردی هستند که برای لینک دهی مناسب سرچ کاربرد دارند به عنوان مثال بررسی ها نشان می دهد که URL های کوتاه تر شانس بیشتری دارند تا در رده های بالایی صفحات نتایج گوگل ظاهر شوند. اگر لینک دهی شما شامل یک یا دو کلمه کلیدی باشد می توانید تا حدودی رتبه بندی خود را افزایش دهید.

حال اگر به دنبال نکات بیشتری درباره URL مناسب سرچ هستید می توانید اینفوگرافیک زیر را مطالعه کنید تا پس از آن لینکهایی خلق کنید که هم کاربران و مخاطبان و هم گوگل عاشق آن شوند. پس این اینفوگرافیک را از دست ندهید!

ساختار یک لینک دهی مناسب جستجو (URL) برای وب سایت- اینفوگرافیک

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *