اینفوگرافیک : با اعتماد به نفس ظاهر شوید حتی زمانی که این ویژگی را ندارید!


دانلود پایان نامه

حتما شنیده اید که می گویند طرف آنقدر به خودش دروغ گفته که باورش شده! اثبات شده که انجام اموری که شما را با اعتماد به نفس نشان دهد حتی اگر واقعا چنین حسی نداشته باشید، می توانند بر دیدگاه دیگران نسبت به شما اثر بگذارند و در نهایت تاثیر فراوانی بر موفقیت شما داشته باشند. این عمل و گفته های دائمی همچنین بر مواد شیمیایی موجود در مغز شما تاثیر می گذارد تا در حقیقت حس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

به آخرین باری که از خود مطمئن نبودید فکر کنید احتمالا در شرف ارایه یک موضوع در برابر گروهی از مردم بودید و یا شاید در مهمانی حضور داشتید که هیچ کس را نمی شناختید و وحشت کرده بودید. در چنین شرایطی تکنیک های مفیدی وجود دارند که می توانند شما را با اعتماد به نفس نشان دهند. و زمانی که به عنوان یک شخصیت با عزت نفس، اصیل، راحت و مشتاق به نظر برسید مردم شما را باهوش تر، پرشورتر و دوست داشتنی تر تصور می کنند.

اعتماد به نفس یکی از ویژگی­ های مهم برای راه اندازی یک کسب و کار، خطر کردن در مدیریت بازاریابی، مصاحبه شغلی و … است، برای اینکه با اعتماد به نفس ظاهر شوید نکات این اینفوگرافیک را از دست ندهید. بار دیگر که نسبت به خود اطمینان کافی نداشتید چه زمانی باشد که چیز جدیدی امتحان می کنید یا ریسک جدیدی می پذیرید یا وارد رابطه جدیدی می شوید حتما از این موارد استفاده کنید.

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *