"آلزایمر" با ۱۶ سالن به سینماهای تهران آمد


دانلود پایان نامه

"آلزایمر" با ۱۶ سالن به سینماهای تهران آمد

مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 شهریور 1390 12:49

 

 

اکران عمومی فیلم سینمایی "آلزایمر" ساخته احمدرضا معتمدی از امروز دوم شهریورماه با ۱۶ سینما در تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگارمهر، اکران عمومی این فیلم از امروز چهارشنبه در سینماهای عصرجدید، پردیس ملت، زندگی، فرهنگ، اریکه ایرانیان، راگا، رازی، آزدی، مرکزی، ماندانا، شکوفه، تماشا، خانواده، پردیس کیان و فرهنگسرای انقلاب شروع می شود. همچنین در شهرهای شیراز، اصفهان، کرج و کاشان نیز فیلم اکران خواهد شد.

مهدی هاشمی، مهتاب کرامتی، فرامرز قریبیان، مهران احمدی، حمید ابراهیمی، هدی ناصح و صوفیا دژاکام بازیگران این فیلم هستند. "آلزایمر" ماجرای زنی است که همسر خود را در تصادف از دست داده و هر سال برای یافتن او در روزنامه آگهی می دهد و از سوی دیگر مرد بر اثر تصادف دچار آلزایمر شده و این فراموشی مشکلاتی را برای مرد به همراه دارد که پلیس را هم درگیر می کند….

عوامل تولید این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: احمدرضا معتمدی، دستیار اول و برنامه ریز: مهدی قپانی، مدیر فیلمبرداری: علی لقمانی، عکاس: امیر عابدی، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، طراح چهره پردازی: سعید ملکان، صدابردار: حسین بشاش.

احمدرضا معتمدی پیش از این فیلم های "هبوط" ، "زشت و زیبا"، "دیوانه ای از قفس پرید" و "قاعده بازی" را کارگردانی کرده است….. / خبرگزارى ایسنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *