موفقیت : ۷ ترس بزرگ که همه افراد موفق باید بر اون پیروز شدن !!

دانلود پایان نامه

موفقیت

اگه می خواین در زندگی خود موفقیت رو تجربه کنین، باید توانایی شکست دادن بزرگ ترین ترسای خود رو داشته باشین.

شاید فکر می کنین بقیه در عقب افتادن ما از زندگی نقش دارن اما بهتره به یاد بیارید ترسایی رو که بیشتر از بقیه می تونن ما رو به عقب برونن و موفقیت و قابلیتامون رو پس بزنن!

ترسناک ترین ترسا مثل جلیقه ای هستن که تموم وجود ما رو فرا گرفتن و مانع از اقدامات و بروز تواناییای مون می شن. با اینحال ترسا، رؤیاهای ما قالب غیرواقعی به خود می گیرن و غیرممکن بودن اون رو به ما تلقین می کنن… بله؛ واسه موفق شدن شما نیاز دارین که با اونا روبرو شید!

۷ ترسی رو که در بیشتر آدما هست بررسی شدن. ما امروز می خوایم بر ترسای خود پیروز شیم پس این موارد رو اینجا ذکر می کنیم. همراه بمونین.


۱- ترس از انتقاد

بیشتر مردم بخاطر ترس از گفته ها و افکار مردم می ترسن که رؤیاهای خود رو زندگی کنن! تازگیاً نامه ای رو از یه دانشجو گرفتم بدین داخل مایه:

“خونواده ام ازم میخوان که قبل از هر چیزی درسم رو تموم کنم؛ در حالیکه من آماده ام و توانایی شروع کار و کاسبی خودمو از هر دید دارم!” اون حتی این جمله رو قید کرده : “اونا فکر می کنن که بسیار احمقانهه که الان این فرصت رو از دست دهم!” و ازم درخواست کرده که کمی با اون همفکری کنم.

این مسئله ایجاد شده فقط واسه این دانشجوی ما نیس! بلکه، خیلی از ما داخل اینجور وضعیتی در جنبه های جور واجور قرار گرفتیم. نکته ای که باید همیشه یادتون باشه اینه: عزمشونو جزم کردن طبق اون چیزی که بقیه فکر می کنن (چه خونواده تون باشه، چه دوست صمیمی شما!) شما رو واسه ادامه زندگی ناتوون می کنه! بجای این تفکر، به این موضوع فکر کنین که همین افراد وقتی که شما به موفقیت رسیدید و خوشحالید چه خواهند گفت؟!

جواب من به این دانشجوی عزیز هم همین بود. به اون گفتم : خونواده ات چه خواهند گفت وقتی که کسب و کارت رو به موفقیت رساندی! به شما افتخار نمی کنن؟ اگه بعدا بدونین که بهترین تصمیم زندگی تون بوده چیجوری؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *